Zabieg uspokajający - CALMING 

Przeznaczony dla skór podrażnionych, zaczerwienionych, suchych po intensywnym opalaniu. Przywraca równowagę oraz przyśpiesza regenerację naskórka.

Efekt: wyciszona, nawilżona i roświetlona skóra.Zabieg łagodząco - uszczelniający - MYRTLE

Przeznaczony dla skór z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi (teleangiektazje) i silnie pobudzoną, zaczerwienioną skórą.

Efekt: wyciszona i jasna skóra - obkurczone naczynia krwionośne.Zabieg algowy liftingujący - SEA WEED

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skór z oznakami zmęczenia. Oparty na minerałach morskich oraz algach. Doskonale liftinguje oraz poprawia mikrokrążenie.

Efekt: zdrowa rozświetlona skóra.Zabieg rozświetlająco-regenerujący - C WHITE

Doskonale regeneruje i odświeża skórę po intensywnym opalaniu. Idealny dla skór zmęczonych z widocznymi przebarwieniami oraz poszarzałym grubym naskórkiem. Daje świetne efekty na skórach palaczy.

Efekt: przywrócony koloryt skóry, jędrność oraz zdrowy wygląd.Zabieg regenerujący po lecie - LIQUID GOLD

Przeznaczony dla skór przesuszonych i widocznymi przebarwieniami po lecie, które potrzebują silnej dawki nawilżenia i zastrzyku witamin.

Efekt: odżywiona, nawilżona pełna blasku skóra.Zabieg dla skór suchych i dojrzałych - GOLD

Zabieg przeznaczony dla skór przesuszonych ze zmniejszoną elastycznością i widocznymi zmarszczkami.

Efekt: silnie odżywiona, nawilżona  skóra.Zabieg oczyszczająco - ściągający dla skór trądzikowych  - CLEAR

Zabieg przeznaczony dla skór z widocznie rozszerzonymi porami z tendencją do zaskórników, grudek. Pomoże odblokować pory skórne, oczyścić i odświeżyć naskórek. Wyreguluje pracę gruczołów łojowych.

Efekt: czysta skóra.Zabieg przeciw łojotokowy  - BARBADOS

Zabieg zalecany dla skór łojotokowych z tendencją do błyszczenia (np. w strefie T). Reguluje wydzielanie sebum, łagodzi skórę.

Efekt: matowa, wyciszona, jasna skóra.Maska kolagenowa

Zabieg uzupełnia nawilżenie w warstwach rogowych naskórka, cząsteczki kolagenu przedostają się do naskórka wygładzając go wręcz napinając go.

Efekt: świeża, napięta skóra.Zabieg ONE CARE 

Zindywidualizowany w pełni dopasowany do potrzeb skóry zabieg bazujący na mieszance serum opartych na naturalnych składnikach aktywnych.

Efekt: ukierunkowane widoczne efekty po zabiegu.Zabieg UNSTRESS

Zabieg bazujący na najnowszych aktywnych składnikach zwiększający naturalny system odpornościowy skóry, który zredukuje uszkodzenia spowodowane codziennym stresem.

Efekt: odbudowuje naturalne nawilżenie skóy; zmniejsza podrażnienia i obrzęki; zmniejsza pojawiające się zmarszczki; wzmacna bariery ochronne skóry.