MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - SKIN SOLUTION

Zabieg pobudza i stymuluje naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głebiej i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja w trzech różnych częstotliwościach pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.


Terapia HIALURONOWA

Zabieg dla skóry odwodnionej, zmęczonej i wrażliwej. Zabieg ten jest dedykowany dla klientów w każdym przedziale wiekowym, idealnie spawdza się jako zabieg bankietowy przed ważnymi uroczystościami.

Efekt: rozjaśniona i rozświetlona skóra; głęboko nawilżony naskórek; spłycone drobne zmarszczki mimiczne; zwężone ujścia mieszków włosowych i łojowych; napięty i pojędrniony naskórek; ukojenie i złagodzenie wrażliwego naskórka; obkurcza i niweluje zastoje limfatyczne.Terapia PEPTYDANU

Zabieg liftujący, antystarzeniowy i głęboko nawilżający. Zabieg ten dedykowany jest dla kilentów po 35 roku życia w krótkich seriach (3-4 zabiegi).

Efekt: rozjaśniona i rozświetlona skóra; głęboko nawilżony naskórek; poprawiony i podniesiony owal twarzy; spłycone linie zmarszczek; zwężone ujścia mieszków włosowycj i łojowych; napięty i pojędrnięty naskórek.Skin Solution